Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0

Краски для внешних работ

Сортировка:
по популярности
по популярности сначала дешевле сначала дороже по названию
Отображение:

Фасадні фарби – гарний захист для Вашого будинку

фасадная краскаЗовнішні впливи є серйозною загрозою для фасаду будинку. Атмосферні опади, перепади температур, ультрафіолетове випромінювання, грибок та пліснява, хімічно активні речовини – все це негативно впливає на стіни будівлі. Тому коли йдеться про фасад, необхідно вибирати тільки дуже якісну фарбу. Основна функція фарби для фасадів – зберегти привабливий зовнішній вигляд будинку протягом тривалого часу. У зв'язку з цим до неї висуваються найвищі вимоги.

Один із критеріїв вибору фарби – тип стін, що фарбуються. Поверхні, на яких застосовуються фасадні фарби, можуть бути наступними: цегла, мінеральна основа, газосилікатні блоки, бетон, камінь, метал, дерево, штукатурка та ін. інших критеріїв. Найбільш затребуваною на сьогоднішній день є акрилова фарба. Вона має хорошу стійкість до зовнішніх впливів і довговічності. Найкращим матеріалом для цієї фарби є бетон.

Купити фасадну фарбу у Києві в нашому магазині – отже отримати високоякісний товар за розумною ціною. Наші фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір та проконсультують щодо доставки.

Наверх