Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Гідрофобізатори вологоізолятори

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Про гідрофобізатор - вологоізолятор - просочення по каменю.

цегла оброблена гідрофобизаторомУ даному розділі представлені різні гідрофобізуючі просочення для мінеральних поверхонь. Що таке гідрофобізація - це процес обробки поверхні  для захисту її від агресивного впливу зовнішнього середовища, зокрема води.

Найбільш зручним способом гідрофобізації є обробка поверхні спеціальними водовідштовхувальними складами - гідрофобізаторами. Оброблена таким складом поверхня відштовхує вологу, у неї підвищується морозостійкість та антикорозійні властивості. Гідрофобізатор не закриває пори матеріалу, а створює молекулярні шари на стінках капілярів, які відштовхують молекули води. Застосування водовідштовхувальних просочень збільшує термін служби матеріалів у рази.

Види та властивості гідрофобізаторів

За словами експертів, оброблені гідрофобізаторами поверхні вбирають у 25 разів менше вологи, ніж ті, які такому просоченню не піддавалися.

Проникаючи в капіляри, гідрофобізатор для бетону або каменю перетворюється на герметик і не дає волозі зруйнувати матеріал зсередини, особливо при зниженні температури повітря. Незважаючи на створення такої плівки на поверхні, матеріал, як і раніше, залишається повітропроникним. Крім цього, така обробка каменю дозволяє знизити згодом витрату декоративних покриттів, а також покращує показники теплозахисту та міцності.

За своєю суттю та основною дією всі склади-гідрофобізатори поділяються на кілька видів:

  • безбарвні – залишає незмінними вихідний тон та текстуру матеріалів;
  • склади з ефектом «мокрого каменю» – надають оброблюваним поверхням більш виразний та насичений зовнішній вигляд;
  • гідрофобізуючі лаки – утворюють на камені тонку плівку із захисними властивостями.

Кожен вид може бути застосований у різних умовах залежно від умов подальшої експлуатації та очікуваного ефекту. Якщо матеріал має досить пористу структуру, незамінним стане гідрофобізатор для цегли на водній основі. Так, силікатна цегла, штукатурка або пінобетон відмінно переносять обробку гідрофобізаторами на водній основі як грунтовку від цвілевих та грибкових уражень.

А якщо основа складається з органічних сполук, то обробленим поверхням забезпечений більш довговічний та міцний захист. Щоправда, використовувати такі антисептики краще на щільних матеріалах. Будь-який із перерахованих видів можна придбати на сайті нашого магазину Eskaro.

Особливості застосування гідрофобізаторів

Поверхня, яку потрібно обробити гідрофобізатором каменю, має бути чистою та сухою, а також не мати видимих пошкоджень. Подбайте також про знежирення, щоб підвищити адгезійні властивості. Якщо є які-небудь зруйновані ділянки, їх потрібно попередньо зачистити і обробити сумішами, що відновлюють.

Перед застосуванням склади необхідно ретельно збовтати та нанести м'яким пензлем.

На поверхнях, що слабо піддаються проникненню розчинів, буде необхідно повторне нанесення вологоізолятора. Зазвичай після такого просочення можливе використання декоративних складів, але в деяких випадках доведеться витримати паузу в кілька місяців. Завжди краще дотримуватися рекомендацій виробника, і тоді можна буде уникнути неприємних сюрпризів.

Вгору