Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Суміші для гідроізоляції

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Вода - це, звичайно, основа життя, проте в будівельній сфері вона часто має негативний вплив. Потрапляючи через погано ізольовані матеріали, вона починає неминучі процеси корозії та руйнування. Однак технології не стоять не на місці - на сьогоднішній день існує безліч ефективних способів захистити будь-які конструкції від вологи.

Засоби для гідроізоляції - що це таке і де застосовується

мастика для гідроізоляції

Сучасна гідроізоляція складається з трьох основних компонентів - з піску, полімерних речовин і мінеральних добавок. Застосовується, в більшості випадків, для підвищення стійкості до згубного впливу вологи:

  • фундамент і стін об'єкта;
  • залізобетонних конструкцій та стяжок;
  • найрізноманітніших гідротехнічних об'єктів (колодязь, басейнів, колекторів);
  • конструкцій, які мають прямий контакт з водою (опори причалів, мостів).

Кращі результати ці засоби демонструють при роботі з бетоном, який додавали пластифікатори.

Які види засобів для гідроізоляції

Зазвичай розрізняють два основних типи гідроізоляційних сумішей - проникаючу і бронюючу. Перша працює за незвичайним принципом - утворює спеціальну кристалічну речовину, яка надійно герметизує всі тріщини, розлами і пори в конструкції. Друга виступає в якості своєрідної добавки в різні штукатурні суміші, підвищуючи їх гідроізоляційні якості.

Проникаюча гідроізоляційна суміш може використовуватися в роботі з бетоном, природним каменем і будь-якою цегляною кладкою. Добре підходить для обробки будь-яких гідротехнічних споруд, тунелів і дамб, резервуарів і фундаментів.

Бронюючі суміші для гідроізоляції додаються в штукатурку і демонструють чудові результати при виготовленні стяжок. Особливо це актуально в разі з приміщеннями зі стабільно високою вологістю. Яскравий приклад – душові кімнати, ванні, будь-які санвузли. Також рекомендується в таких випадках використовувати спеціальні засоби проти цвілі.

5 причин для покупки в інтернет-магазині Eskaro

Пропонуємо ознайомитися з п'ятьма аргументами «за» наш магазин:

  • Ми працюємо зі службою доставки Нова Пошта. Де в Україні ви зараз би не знаходилися, ви будь-яку секунду можете легко і швидко купити цікавий вам товар.
  • Не звикли довіряти покупкам в мережі? З інтернет-магазином Eskaro можете сміливо забути про фінансові ризики, тому що оплатите ви посилку тільки після того, як візьмете її в свої руки.
  • Живете у Києві? У Києві у нас є пункт видачі товару за адресою вул. Сім'ї Хохлових, 11/2. Ласкаво просимо!
  • Eskaro - це в першу чергу гігантський вибір товарів. Купуйте саме той товар, який вам потрібний!
  • Ми є офіційними дилерами кількох торгових марок в Україні - це дає нам можливість встановлювати непристойно доступні ціни на деякі товари.

Eskaro: купувати у нас - вигідно!

Вгору