Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Антисептики для деревини

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

нанесення антисептика для деревини

Незважаючи на значний вибір сучасних будівельних матеріалів, натуральна деревина була і залишається одним з найулюбленіших, популярних і доступних. Вона досить міцна і використовується, як в якості основного, так і в якості додаткового матеріалу при зведенні будинків, лазень, гаражів, альтанок і веранд. На окрему увагу заслуговують декоративні елементи з натуральної деревини, що надають будівлі або ландшафту особливий шарм і оригінальність.

Разом з тим, зовнішні стіни дерев'яного будинку, різьблені гойдалки і містки, лавочки і колодязі, паркани та огородження з дерева і інші дерев'яні конструкції, що знаходяться в довколишньому контакті, що постійно підлягають постійному підтримуванню. ію перепадів температур, вогкості та сонця, страждають від комах-шкідників. Не менш серйозна для мешканців дерев'яного будинку і небезпека загоряння стін і перекриттів, локалізувати яке в суху погоду досить складно.

Продовжити термін служби будинку та конструкцій з дерева допоможуть захисні склади, що розробляються спеціально для цієї мети. У їх числі:

  • антисептики для внутрішніх та антисептики для зовнішніх робіт;
  • плівкоутворюючі склади, що виконують декоративну роль і службовці вологозахисту різні лаки, морилки, фарби;
  • засоби вогнебіозахисту;
  • засоби для підвищення сортності та відновлення кольору деревини (відбілювачі).

Плівкоутворювальні склади

Плівкоутворюючі, поряд з проникаючими складами надійно захистять деревину від вологи, що дозволить уникнути її розбухання і розтріскування при висиханні, і, як наслідок - зміна форми і зовнішнього вигляду дерев'яного виробу. Такими складами має сенс покрити не тільки зовнішні стіни з дерева, але і часто встановлювані на вулиці дачні меблі, терасові і балконні перила, огорожі і т.п. Сучасні плівкоутворювальні засоби для захисту деревини повністю безпечні для здоров'я людини.

Засоби вогнебіозахисту

У склад комплексного захисту, що ефективно оберігає деревину від загоряння та гниття, що провокується мікроорганізмами, входять антипірени та антисептики. Просочення антипірен, проникаючи в структури дерева, надає йому здатність чинити опір полум'ю і не поширювати горіння. І антисептики та антипірени у складі засобів вогнебіозахисту покращують якість деревини.

Антисептики для внутрішніх та зовнішніх робіт

обробка деревини антисептиком

До категорії обов'язкових засобів захисту будівельної та оздоблювальної деревини входять антисептики або просочення - склади, що виконують для деревини роль «консерваторів». Ефективно справляючись з функцією захисту глибинних шарів і декорування дерев'яної поверхні, антипірени істотно продовжують термін життя конструкцій з дерева, надовго зберігаючи їх зовнішню привабливість.

Захист від комах

Недооцінка негативної ролі комах шкідників — жуків точильників, вусанів, довгоносиків, що облаштовуються в тілі дерева, може обернутися тотальним псуванням не тільки стін будинку, але і його перекриттів і дерев'яних дерев'яних дерев. Саме з цією метою створювався препарат «Антижук» та інші професійні склади, представлені в нашому каталозі.

Засоби захисту деревини в  магазині Eskaro

Якість засобів для захисту деревини - не менш, якщо не найважливіша складова, ніж їх ціна. Саме тому в асортименті нашого магазину ви знайдете тільки продукцію відомих і перевірених виробників, які користуються у професіоналів будівельного ринку заслуженим попитом.

В Eskaro ви зможете замовити антисептики для зовнішніх робіт, антисептики для внутрішніх робіт, антипірени, відбілювачі, герметики, засоби для захисту дерев'яних торців з доставкою в Житомир, Київ, Мукачево, Рівне, Севастополь та інші міста України. За необхідності ви завжди можете поставити технічне питання нашим професійним консультантам.

Вгору